KONST / Litografier / Färglitografi 14413532
nr 1441 3532
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Son324/495. Färglitografi, bildmått: 52x67, yttermått inklusive ram: 68x84 cm. Signerad
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:01:44
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare